Szkoły

oferta dla szkół oferta dla szkół cennik nowySpływ kajakowy to niezapomniana przygoda ciesząca się dużym zainteresowaniem nauczycieli. Spływy te odbywają się w zasadzie w miesiącu maju, czerwcu,oraz wrześniu i w tygodniu (od poniedziałku do piątku) jako wycieczka szkolna. Spływ kajakowy proponujemy młodzieży już od pierwszej klasy gimnazjum. Z praktyki wynika, że najlepszym wyborem jest tutaj spływ jednodniowy z ogniskiem. Z naszej oferty rok rocznie korzysta kilkanaście szkół. Organizujemy spływy jedno i kilkudniowe, z noclegiem pod namiotem lub pod dachem. Uczestnikami spływu mogą być również amatorzy oraz osoby nie umiejące pływać- w trakcie spływu będą pod opieką instruktora kajakarstwa i ratowników WOPR. Dobierzemy dla was konkretny odcinek rzeki tak by spływ był bezpieczny i przyjemny.

Dlaczego warto z nami?

1.Nauczyciele i konieczni dodatkowi opiekunowie (nauczyciele, księża, rodzice itp.) uczestniczą w spływie bezpłatnie.(1 opiekun na 10 osób)

2.W przypadku, gdy w klasie są dzieci z rodzin których nie stać rodziców na taką formę wypoczynku swojego dziecka, możliwe jest również, że takie dzieci popłyną w spływie bezpłatnie. Takie sytuacje są zawsze omawiane z wychowawcą i wspólnie znajdujemy odpowiednie rozwiązanie.

3.W przypadku spływów szkolnych w tygodniu (poza weekendami) nie ponosicie żadnego ryzyka utraty zaliczki, ponieważ nie jest ona tutaj pobierana.

4..Możliwe jest dowolne przesuwanie terminu na kolejny wolny w przypadku niepogody.

Jak to zrobić?

Po Waszym zgłoszeniu (mail, telefon) wykonujemy ofertę, którą otrzymacie mailem wraz ze skanami naszych uprawnień, przesyłamy ją do Was do zaakceptowania, na tym etapie możliwe są zmiany. W przypadku gdy oferta zostaje zaakceptowana ostatecznie powstaje umowa. Na kilka dni przed spływem dostarczacie nam listę uczestników do ubezpieczenia NNW. Polisę otrzymujecie w dniu spływu. Spływ zostaje przeprowadzony wg załączonej do umowy oferty. Płatność przelewem bądź gotówką po spływie. Wystawiamy rachunek nie faktura VAT. Należy zapoznać się z naszymi warunkami wynajmu sprzętu. Należy zapoznać swoich uczestników z zasadami bezpieczeństwa na spływie kajakowym. 

CENNIK

Spływ kajakowy jednodniowy minimum 16 uczestników

W kwocie 60 zł/osobę/dzień otrzymacie:

1. dwuosobowe osobowe bardzo wygodne kajaki AQUARIUS RIO,

2. lekkie aluminiowe wiosła z piórem fibrylonowym firmy SWIFT

3. kamizelki asekuracyjne AQUARIUS

4. worki wodoszczelne 25 litrów 1 /kajak (max. 10 szt)

5. instruktaż kajakowy przed spływem instruktora oraz ratownika WOPR

6. zdjęcia w trakcie trwania spływu (ponad 100 zdjęć w wysokiej rozdzielczości)

7. przesyłkę zdjęć na płycie DVD na wskazany adres

8. ubezpieczenie NNW na 10 tys. PLN

9. transport kajaków na start i z mety

10.Ognisko po zakonczeniu splywu (duży ruszt, kije do smażenia kiełbasy)

Możliwe są oczywiście różne opcje wg życzenia klienta.

ZAPRASZAMY